הרכבים מוסיקאליים

להקתי הראשונה הוקמה בהיותי בת 10 ונקראה "פיצוץ". להקת רוק עם חומר מקורי, אשר הופיעה בכל מקום אפשרי: תחרויות שירים לנוער, אירועים בבית-ספר, בר מצוות והרבה לפני החבר´ה.

במשך הזמן ההרכב עבר הרבה גלגולים, הוחלפו בעיקר הזמרים עד אשר הלהקה התפרקה סופית ואני המשכתי לנגן עם חברים. בגיל 16 נתקלתי במודעה בעיתון : "דרושות בסיסטית ומתופפת להקמת הרכב נשי". התקשרתי למודעה, קבעו לי בחינה ולבסוף הקמנו להקת נשים ראשונה שגם ניגנה.

בגלגול הראשון של הלהקה היינו ארבע נגניות וזמרת. הבסיסטית היתה הגר מגן, חברה טובה, שלאחר מכן היתה הבסיסטית של להקת הפאנק הישראלית "פלסטיק ונוס" שלאחר כמה שנים של ניסיונות בארץ החליטו יחד לנסות את מזלם בלונדון.

להקתנו נקראה "תחנה סופית" שמאחוריה עמד מפיק מוזיקלי ומפיקה בפועל. זה היה נראה מאד רציני, ניסו להחתים אותנו על חוזים, אך אני למזלי לא חתמתי והייתי בהרכב ללא חתימה. הופענו במועדונים, בתחילה, עם שירי covers אבל לאחר מכן, כשהזמרת הוחלפה באחת הגיטריסטיות התחלנו לנגן וליצור חומר מקור י, מאד מיוחד, של עדי שגם שרה וגם ניגנה גיטרה בהרכב. בחורה מאד מוכשרת, שכמו שאומרים, הקדימה את זמנה וסגנונה שהיה נראה מוזר אז, לאחר כמה שנים התקבל בברכה אצל מבצעות אחרות.

הלהקה נפרדה מהמפיקים שהיו לה והחליטה לצאת לבד. אך באותו זמן נתקלנו בבעיה חדשה, אני והגיטריסטית הנוספת עמדנו לפני גיוס לצבא. וביום שלפני הגיוס ננעלנו בחדר ההקלטות (שנקרא אז "מטרונום"- בית ספר לתופים) והקלטנו את השירים שלנו לפחות בשביל המזכרת, כי אף אחת לא ידעה מה יהיה בתקופת הצבא.
בגיל 18 (תקופת הצבא) ועד גיל 21, בשנים שלמדתי עם או